top of page

ČEMU SE VĚNUJEME V NAŠEM KLUBU?

Naším hlavním směrem je tradiční Tang Soo Do. Pokročilejším cvičencům, zejména s ohledem na naše soutěžní plány, trénink obohacujeme volnými (freestyle) technikami do kreativních a hudebních sestav, posléze i technikami se zbraní. Cvičení je tak pestré a přizpůsobené úrovni pokročilosti každého jedince, u nás se můžou vaše děti neustále rozvíjet. 

           TRADIČNÍ TANG SOO DO

 

Tradiční korejské bojové umění obsahující útočné techniky rukou a nohou, obranné techniky a sebeobranné prvky. Po staletí vyvíjené principy však především budují v dětech od útlého věku zdravou sebedůvěru, smysl pro spravedlnost a odpovědnost za své jednání.

           KREATIVNÍ SESTAVY

Volné sestavy vznikaly od devadesátých let minulého století v USA a postupem času se staly samostatnou soutěžní disciplínou, která je zejména v zámoří nesmírně populární. Učíme děti od úplných základů kombinovat techniku tradičního bojového umění s prvky akrobacie za vzniku nového, velmi zábavného sportu.   

           TECHNIKY SE ZBRANÍ

 

Další úrovní ve cvičení volných sestav, jakmile svěřenec dostatečně ovládne pohyby rukou a nohou, je trénink se zbraněmi. Postupujeme od tradičních až po freestyle techniky, užívané v soutěžích extreme weapons. Používáme speciální zbraně, vyvinuté pro tento druh cvičení.

bottom of page